provozovatel – Kateřina Přibylová
IČO – 75454726
sídlo firmy – Valdek
korespondenční adresa – K Háji 244
Braškov – Valdek
273 51 p.Unhošť
provozovna – K Háji 244, Valdek
obor živnosti volné – Fotografické služby
ŽL zapsán 10/05/2010, Magistrát města Kladna, odbor obecní živnostenský úřad, 272 52 Kladno, nám. Starosty Pavla 44
Č.j.:  OŽ/3797/10/ČER
Pracovní doba je podmíněna telefonickou dohodou

Objednávky:

  • telefonicky
  • e-mail
  • zpráva přes FB
  • objednávka je platná po mém potvrzení a přijetí zálohy na účet
                        Při využití jakéhokoli způsobu objednání prosím volejte, ráda Vám sdělím potřebné informace, jak se právě  na Vás styl focení připravit.
Platba:          Zakázka je splatná ihned po focení, hotově.V případě vybrání více fotografií, než je v základní ceně, pak příslušný doplatek na účet do týdne od zaslání Vašeho výběru.
Výběr fotografií: Fotografie určené k Vašemu výběru nahraji na web, Vaši složku zahesluji a odkaz posílám na Váš e-mail spolu s pokyny, jak správně označit vybrané fotografie
                       určené k dalšímu zpracování a tisku.Fotografie zaslané v náhledech pouze Vám jsou označeny vodoznakem, jsou stále mým majetkem a není možné je zveřejňovat ani jinak s nimi manipulovat.
Dochvilnost:
Při domlouvání termínu si samozřejmě upřesníme čas, kdy se při fotografování setkáme, tento čas prosím dodržte, čekám 15 minut po dohodnuté hodině, pokud se v tomto časovém rozpětí  neozvete telefonicky,  focení se ruší.V případě, že zavoláte a opozdíte se, bude Vaše doba fotografování o Vaše zpoždění zkrácena.
Toto se může projevit na konečném výsledku naší spolupráce.Děkuji za pochopení.
Připravenost:Na fotografování se prosím připravte dle mých pokynů, dbejte na výběr oblečení.Doporučuji využít služeb profesionální vizážistky.
Zálohování:Fotografie zálohuji 3 měsíce od data fotografování, dále budou smazány a nebudou již dostupné pro případné přidělání snímků.
Víkendové fotografování: 1. sobota + neděle v měsíci určena pro rodinné fotografování bez příplatku, datum si vždy upřesníme telefonickou dohodou /nemoc, dovolená/
                        další soboty, neděle za příplatek 300kč na zakázku.
Hotová zakázka:Předání Vaší hotové zakázka do 4 týdnů od zaslání Vašich výběrů, doba zpracování se nepočítá ode dne realizace fotografování, pokud nebude domluveno  jinak.Na okolnosti jako jsou nemoc, závažné rodinné důvody, dovolená budete z mé strany  včas upozorněni.Výběry prosím zaslat do týdne, jinak není možné zaručit výše uvedenou dobu vyhotovení Vaší zakázky.
 Vaše zakázka bude obsahovat: tisk Vámi vybraných fotografií 13 x 19 cm, záložní CD s potiskem, na kterém budou též jen vybrané a upravené fotografie, stejné, jako                         dostanete v tisku.Neupravené fotografie neposkytuji, budou následně všechny smazány / skladování Vašich dat 3 měsíce/ uvedeno výše.
Novorozeňátka:Pokud máte zájem o fotografování Vašeho miminka, je potřeba udělat předrezervaci ještě v těhotenství.Pak prosím telefonicky oznámit jeho narození a dle   možností a zdravotního stavu hned domluvíme konkrétní termín.Tuto informaci prosím nezanedbejte.Focení novorozenců je časově náročné a je potřeba pro něj mít   prostor.Pro Vaše miminko i pro Vás je připraveno pohodlí – přebalovací pult, ohřev jídla zajištěn, teplota v ateliéru přizpůsobena nárokům miminka.
Kde fotíme:exteriér – dle společné domluvy
                    ateliér – nové klimatizované prostory, možnost přitopení v krbu, skvělé využití denního světla, možnost záblesků, část atelieru je možná přizpůsobit pro boudoir fotografování, na základě domluvy, prosím oznámit při objednání.

Při vzájemném potvrzení termínu považuji tyto obchodní podmínky Vámi za schválené, děkuji.

Poslední nahrané fotografie